top of page

SIK SORULAN SORULAR

S: HANGİ ÜLKELERE GÖNDERİM SAĞLIYORSUNUZ?

Uluslararası gönderim sayesinde tüm ülkelere gönderim yapıyoruz.

S: NASIL SİPARİŞ OLUŞTURABİLİRİM?

Bu websitemiz üzerinden siparişleriniz kolayca oluşturabilirsiniz.

 

S: ÜRÜNLERİNİZ NEREDE ÜRETİLİYOR?

Tüm ürünlerimizin üretimi Türkiye'de yapılmaktadır.

S: SATIN ALIRKEN HANGİ BEDENİ SEÇMELİYİM?

Ürünlerimizin hepsi Unisex olan kendi standart kalıbımızda üretilmektedir. Ürünü satın almadan önce sitemizde bulunan Beden Ölçüleri Rehberi'ni inceleyerek satın alabilirsiniz.

S: TALEBE BAĞLI ÜRETİM / ÖN SİPARİŞ NEDİR? NEDEN BU ÜRETİM YÖNTEMİNİ TERCİH EDİYORSUNUZ?

Marka yaratıcıları olarak atıksız üretime önem veriyoruz. Talebe bağlı üretim modelinde sadece sipariş miktarı kadar üretim yapıldığı için giysi üretimindeki israfı ve atığı büyük ölçüde azaltıyor. Sipariş miktarına bağlı üretmemiz bu şekilde çevreyi de korumuş oluyor. Atölyemizde giysilerinizi sizin için özenle teker teker üretiyoruz. Hızlı ve aşırı üretimi desteklemiyoruz. Dünyamız bizim için önemli.

S: SİPARİŞİMİN BANA ULAŞMASI NE KADAR SÜRE ALIR?

Sıfır atık poliçemiz dolayısıyla üretimlerimizi sadece Talebe-Bağlı-Üretim / Ön Sipariş üzerine yapmaktayız. Siparişinizi üretmemiz maksimum 2-3 hafta sürebilir ve standart kargo ile gönderim en fazla 7 iş günü alabilir. Verdiğiniz siparişin kapınıza ulaşması en fazla 3-4 hafta alacaktır.

S: İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARINIZ NELERDİR?

Sıfır atık idealimiz dolayısıyla ürünlerde iade veya değişim olmamaktadır, yapılan tüm satışlar sondur. Buradaki amacımız daha bilinçli ve israfsız alışverişi desteklemek ve yaymaktır.

S: SİPARİŞİMLE İLGİLİ BİR SORUN YAŞADIM SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Bütün sorunlarınızı info@sacreglobal.com adresine mail atarak iletebilirsiniz. Mail adresimiz hafta içi 09.00 - 17.00 saatleri içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

bottom of page